Restaurace Golf Club

golf-club Restaurace Golf Club Mohelnice se nachází v krásném a udržovaném parku nedaleko centra města Mohelnice. Pokud hledáte příjemné posezení ve stylovém moderním prostředí, je naše restaurace ideálním místem pro návštěvu.

Příjemná obsluha Vám ráda nabídne speciality naší kuchyně, které jsou připravované z kvalitních a čerstvých surovin. Kromě stálé nabídky pro Vás náš tým kuchařů denně připravuje i obědové menu. Pro uhašení žízně doporučujeme lahodné pivo Litovel, pro milovníky vína je k dispozici široká nábídka kvalitních značkových moravských vín z vinařství Vít Sedláček Vrbice.

V letním období Vás rádi obsloužíme na letní terase, která nabízí příjemné a pohodlné posezení s krásným výhledem na okolní přírodu a sportovní areál.

Pro pořádání firemních a soukromých akcí, oslav narozenin je možné pronajmout celý areál nebo jeden ze dvou komfortně zařízených salónků.

Rezervaci míst v restauraci či salónku můžete provést buď telefonicky nebo prostřednictvím on-line formuláře.

restaurace restaurace restaurace